BezpiecznaCiaza112023

Maty edukacyjne

12 lata 10 miesiąc temu #148797 przez martela89
Mieliśmy taka :http://allegro.pl/canpol-mata-edukacyjna-wesola-farma-2-287-i1676607933.html
Jak dla mnie to fajna była.I zielona ,a ja uwielbiam ten kolorek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #148801 przez Emme
Emme napisał:

Gosia fajnie jak ma jakieś poprzyszywane wstążeczki czy coś innego, za co dziecko może łapać i jakieś szeleszczące elementy, grzechotki, lusterko, piszczałki i wg mnie lepsze są z pluszowymi zawieszkami-misiami. niektóre mają światełka i pozytywki. ja miałam taką Mata (krówkę), zawieszałam jedną lub dwie zabawki, bo na początku trochę za dużo bodźców. a poduszkę główkę używaliśmy bardzo często. a tą co Asia pokazała jest super. moi znajomi tez mieli i nawet miałam od nich odkupić

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148883 przez Dave
Gosiu - ja już pisałam o mojej macie na naszym wątku, ale tu też się wypowiem. Może ktoś inny będzie zainteresowany :laugh:

My mamy coś takiego z Fischer Price i mogę szczerze polecić. Super wykonanie, wiszące zabaweczki mają przyjemne dla ucha dźwięki i ta cała grająca konsolka jest świetna. Możliwość regulacji poziomu dźwięku, różne melodyjki. I Mała mimo, że jeszcze nie ma super koordynacji ruchowej, doskonale sobie z tym wszystkim radzi :side: :woohoo:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #148932 przez Marysia27
Moje dziecię nie specjalnie interesowało się matę a miałam z Canpol Babies, śliczna, ale chyba tylko na mnie zrobiła takie wrażenie :blink: Nie tylko Bartek to taki dzikus, bo córeczki moich dwóch koleżanek, też pogardziły matami :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #148944 przez pulpecja
my mamy w spadku las tropikalny z fisher prica
i zdecydowanie ją polecam :laugh: Kasia z dnia na dzień coraz bardziej się na niej uśmiecha a na początku nie była nią zbytnio zainteresowana.teraz jak tylko ją na niej położę i włąączę muzyczkę to jest od razu wielki rogal na buzi :lol:
tutaj jest bardzo fajny konkretny opisik maty:
zakupy.linkbaby.pl/do/item/K4562/Mata-ed...ap4qkCFVsq3wodckcLZw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #149032 przez sylka
My dostaliśmy taka allegro.pl/mata-z-pozytywka-zabawa-eduka...mma-i1659992520.html Kuba lubi na niej leżeć choc oststnio bardziej spodobały mu się wygibasy na puzzlach piankowych :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #149071 przez Gosia_Krupa
pulpecja,właśnie się nad ta mata zastanawiam. Mamy karuzele z tej serii i Hanula jest nią zachwycona :) Więc może mata tez jej podejdzie,tym bardziej że wszyscy sobie ją chwalą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #206874 przez Ubastet
Dziewczyny warto wydac taka kase na mate ?Chodzi mi o te z melodyjkami, karuzelkami. Z tego co widze jedno dziecko zaciekawi sie zwykla, inne ta z bajerami - warto zainwestowac? Jak dlugo Wasze maluchy korzystały z takiej zabawki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #207716 przez sabinkaa
moj Macio bawil sie na macie do czasu kiedy nauczyl sie siedziec. moim zdaniem nie warto duzo w to inwestowac, bo tak naprawde nie sluzy do dlugo, z 3 m-ce. Mialam taka okragla z canpola, teraz kupilabym wieksza, bo ta troche mala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #208376 przez basiaz
my dostalismy taka mate

wg mnie jest super , choc moze na tym obrazku kolory nie sa atrakcyjne w rzeczywistosci sa fajne, moje dzieci bardzo lubia zabawy na macie... mysle ze to super sprawa ta mata... rozwija, dziala na zmysly , podoba mi sie w niej to ze zabawki nie sa wszystie pluszowe tylko maja rozne struktury , przez co dziecko doskonali dotyk.

gdybym tearz miala wybrac mate wybralabym ta sama :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #209891 przez ifka
my kupiliśmy matę jak Lenka skończyła 4 m-ce.Mamy canpola "lew".U nas sprawdziła się miernie :P .Lenka mało sie interesowała zabawką a jeśli już, to malutką chwilkę :dry: :) .Wczoraj mata powędrowala do piwnicy :S :) ,bo teraz to już zupełnie nie ma racji bytu.Lenka tylko łapie z pałąki i szarpie :P :lol: a o leżeniu na macie to już w ogóle nie ma mowy :blink: .Kolejna rzecz do wystawienia na allegro :S :) .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224083 przez iwonek27
My mieliśmy FP Rainforest i baaardzo polecam, zabawka na dłuuugie miesiące, mozna doczepić inne zabaweczki, miłe melodyjki, światełka, jak dla mnie strzał w 10 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224154 przez monicca85
Lena tez ma matę Rainforest i musze powiedziec ze jestem bardzo z niej zadowolona:) Przyjemne melodyjki,intensywne kolory,strzal w 10tkę:) Musze przyznac ze cena jest o wiele wieksza od innych firm,ale sie oplaca,dziecko ja polubi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu #224549 przez asus
ja mam taka i szczerze mówię ze nie narzekam....
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #224585 przez ecia
My mieliśmy taką fimry Bright Starts i synek był bardzo zadowolony.
Najbardziej podoba mi siew niej że są różne możliwości rozkładania jej, dzięki czemu można dostosować ją do możliwości dziecka. Jak dla mnie tanie one nie są więc sami kupiliśmy używana w bardzo dobrym stanie:).


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl